Гороскоп сумісності

Енергетика нового року вплине навіть на сумісність Знаків Зодіаку. На щастя, про це можна дізнатися заздалегідь. Гороскоп допоможе вам запобігти неприємності і зберегти гармонію у відносинах

Гороскоп сумісності

Любовна сумісність — це важлива тема для більшості людей. У всіх пар є якісь точки дотику, але і у всіх є проблеми в деяких аспектах любові або спільного життя. Без цього ніяк, бо всі ми люди, і ніхто з нас не ідеальний. Найкращий варіант — це коли люди доповнюють один одного, коли сильні якості одного компенсують слабкості іншого. У 2018 році зірки і планети вишикуються таким чином, що трохи перемішають карти, перешкодивши щастя деяких спілок, передає Ukr.Media.

Сумісність Знаків Зодіаку в 2018 році

Гороскоп сумісності


Експерти склали для вас таблицю сумісності. Астрологи оцінили, наскільки сприятливими будуть відносини між різними Знаками Зодіаку за десятибальною шкалою. Оцінити ваші шанси на успіх в любові буде дуже просто — чоловіки позначені темним кольором по горизонталі, а дами — світлим по вертикалі. Шукайте перетин ваших Знаків і дивіться на цифру.

Тут важливо розуміти, що відносини можуть бути на різних етапах. Хтось лише нещодавно знайшов свою любов, а хтось вже кілька років у шлюбі. Давайте розбиратися по порядку.

Якщо ви тільки починаєте любовні стосунки, то високий бал означає, що у вас великі шанси на успіх. При цьому ви можете швидко перевести ці відносини на новий рівень. Вам потрібна романтика, побільше побачень. Можна вести себе максимально розкуто і не стримувати емоції. Якщо ваш бал менше 8, але не більше 5, то доведеться попрацювати над тим, щоб налагодити взаєморозуміння і побудувати міцні відносини. Менше п'ятірки — це вже не найкращий варіант для любовного зв'язку. Можливі серйозні проблеми, відсутність довіри і загальних інтересів. Доведеться докласти якомога більше зусиль, щоб стати щасливою парою. Одиниця або двійка — це зовсім погано. У таких випадках у вас менше всього шансів стати ближче.

Тим, хто перебуває у шлюбі або в тривалих відносинах, теж слід бути обережними, якщо сумісність ваших Знаків менше 5. Низький бал свідчить про те, що дисонанс буде очевидний. Кожен буде переслідувати свої цілі і користуватися особливими ресурсами, необхідними обом подружжю.


ведеться йти на поступки, доведеться бути максимально дипломатичними у всьому. Також вам потрібно буде перестати вимагати щось від коханої людини. Потрібно буде приймати його таким, який він є. Бали від 5 до 8 говорять про те, що наполеглива праця над відносинами буде винагороджена. Ви зможете отримати хороший досвід, і змінити ваше спільне життя на краще. Найкраща сумісність — це бали від 8 до 10. у цьому випадку вас чекає повна гармонія. Звичайно, від проблем ви не застраховані, але ймовірність зустрічі з ними мінімальна.

2018 рік в астрології, нумерології, східному календарі: що чекає нас у любові

2018 рік — рік Жовтого Земляного Собаки. У східному календарі цей рік позначений як рік стабільності та спокою. Це означає, що у любові теж настане період спокійний і приємний. З точки зору східної культури найкращим він буде для людей, які давно разом. Тим же, хто перебуває в пошуках, цей рік не принесе великої удачі, проте є шанс того, що ви знайдете людину, яка вам підходить. Це рік, який чудово підходить для народження дитини, для весіль, для покупки житла.

Якщо скласти всі цифри 2018 року, то вийде 11. 1+1=2. Двійка — головне число цього року, що в нумерології означає тріумф егоїзму. Двійка — це аж ніяк не кількість радості і щастя спільного життя, як може здатися на перший погляд. Двійка провокує людей на те, щоб шукати легкі шляхи до успіху, причому не завжди це відбувається в інтересах сім'ї. Якщо ви змусите себе завжди пам'ятати про людей, які вас люблять, то в любовній сфері вас чекає особливий успіх.


Астрологічні прогнози на 2018 рік різняться, проте теж вказують на проблеми з пошуком кохання. Астрологи радять проявляти менше негативу до людей, тому що він буде збільшуватись, поки не переповнить чашу. Слідкуйте за словами і емоціями, адже вони стануть визначальними. Ваші наміри будуть абсолютно не важливі, поки що світом править спокій. Зірки будуть спокійні, як і планети. Порушники порядку поплатиться за свою зухвалість. З 22 квітня по 30 вересня Плутон буде ретроградним, тому не варто в цей період знайомитися, шукати любов. Ця планета вплине на ваше світовідчуття і комунікативні здібності. Вони в цей відрізок часу дуже слабкими.

Пам'ятайте про те, що життєві принципи у всіх людей різні. До кожній людині потрібен свій підхід. У 2018 році краще бути самими собою, але не підживлювати свої мінуси, посилюючи їх. Постарайтеся просто частіше проявляти терпіння до тих, кого любите. Любовна сумісність високого рівня може бути порушена вашою безвідповідальністю, а погана сумісність не буде проблемою, якщо ви будете намагатися з усіх сил уникати демонстрації своїх недоліків.

Источник: ukr.media

Гороскоп на сумісність знаків Зодіаку

Про це не прийнято говорити вголос, це тільки для тебе і для нього. Тонка енергія планет керує твоїми таємними сексуальними бажаннями. Знайди ідеально сумісний з тобою партнера по знаку зодіаку!

Сумісність ОВНА

21.03-20.04

Гороскоп сумісності — ОВЕН

сумісність знаку зодіаку ОвенВогняна дівчина-Овен від свого обранця вимагає насамперед лицарського поведінки і поклоніння.


 • Твій енергійний натиск чудово витримає такої ж Овен, як і ти. Це буде смерч полум’яних пристрастей, феєрверк незабутніх вражень.
 • Поміркований коханець Ваги зможе охолодити твій запал ( що теж непогано ) і заспокійливі подіє на ваш союз. Незабаром ти сама відчуєш, що тягнешся до нього.
 • Раки і Козероги повністю потраплять під твоє вплив і, зачаровані жаром Вогню, добровільно підуть за тобою хоч на край світу.
 • Невимушену обстановку в будинку створять Тельці і Риби. Не всі ж горіти, потрібно вміти і тихо тліти в передчутті гарячої ночі.
 • Залиш свої претензії на провідну роль у союзі з Левом або Стрільцем. З’ясування відносин здатне залити будь-яке полум’я, і тоді пристрасть швидко зійде нанівець.

Сумісність ТІЛЬЦЯ

21.04-20.05

Гороскоп сумісності — ТЕЛЕЦЬ

сумісність знака зодіаку ТелецьТи — власниця у всьому, включаючи любов. У відносинах для тебе головне — порядність і вірність.


 • Добровільно потрапити до тебе в підпорядкування згодні Овни, Близнюки, Леви, Скорпіони, і Водолії. Гармонійну любов принесе спілкування з Вагами. Тут до пристрасного почуття додатися ще й повагу.
 • Раки і Риби здатні розпалити в тобі справжню пристрасть. Проте з ними не знайдеш спокою — завжди будеш чекати того дня, коли вони «попливуть» від тебе безповоротно.
 • Двом тельцям доведеться нелегко. Один з вас почне «буцатися», другий буде доводити свою перевагу. Щоб зберегти стосунки, необхідно підлаштовуватися один під одного.
 • Занепокоєння обіцяють відносини з партнером-Дівою. Тобі важко витерпіти його бажання керувати. Нерішучість Козерога виведе тебе з рівноваги. З ним будь готова до того, що тобі доведеться все вирішувати самій.

Сумісність БЛИЗНЮКИ

21.05-21.06

Гороскоп сумісності — БЛИЗНЮКИ

сумісність знака зодіаку БлизнюкиЗ твоїм красномовством тобі нічого не варто «заговорити». А потім непомітно і зачарувати його.


 • Вдалим буде союз з Овнами, Левами, Дівами і Стрільцями. Вони здатні слухати тебе годинами, захоплюючись своїми промовами і отримуючи від них істинну насолоду.
 • Два Близнюки — це вже цілий гарем. Ви гідні один одного — волелюбні, легковажні, непостійні. Гармонія можлива в тому випадку, якщо ви навчіться слухати один одного. Подібна ситуація чекає тебе і в союзі з Рибами. Тут взаєморозуміння на рівні почуттів, але розумні рішення приймати дуже складно.
 • Любовні стосунки з Вагамиі Водоліями спочатку складаються легко, але з часом є ризик виникнення взаємних претензій. Перепалки будуть дуже бурхливими. Ліжко — не місце для з’ясування відносин та інтелектуальних баталій. Пам’ятай це, і ваш союз буде міцним.

Сумісність РАКУ

22.06-22.07

Гороскоп сумісності РАК

сумісність знака зодіаку РакПід маскою неприступною холодності криється вулкан пристрастей. Дівчина-Рак дуже чуттєва і сексуальна.

 • Гарна пара для тебе — Телець, Діва, Терези, Стрілець і особливо Козеріг. З таким чоловіком ти завжди будеш почувати себе бажаною. Він не злякається лавини почуттів і проявів трепетною турботи, якими ти незмінно оточуєш предмет своєї пристрасті. До речі, саме твоя надмірна прихильність може дуже «напружувати» представників інших знаків.

 • Сумніви не дають спокою: любить — не любить, подобається — не подобається йому те, що ти робиш. Це може стати причиною розриву зі Скорпіоном і Рибами. Шлюб з Овном і вибухонебезпечним Водолієм, швидше за все, буде недовгим. Зайва емоційність може погасити пристрасть.
 • Рак — чудовий коханець. І тільки. На жаль, цей гарячий мачо не зможе стати тобі хорошим чоловіком. Твоя ж кінцева мета у відносинах з чоловіком — сім’я.

Сумісність ЛЕВА

23.07-23.08

Гороскоп сумісності — ЛЕВ

сумісність знака зодіаку ЛевЛев — центральна фігура Зодіаку. Не випадково ти все життя відчуваєш себе в центрі уваги. Оцінюєш ситуацію і людей по одному критерію — по відношенню до твоєї персони.

 • Пару Львів не можна назвати інакше як блискучою. Вони будуть все життя демонструвати оточуючим, настільки сильна любов.
 • Ти будеш потопати в комплементах, якщо закрутиш роман з Близнюками, Терезами, Тельцем або Водолієм. Ці чоловіки розуміють, наскільки важливо для тебе зовнішній прояв уваги, подарунки. Ти будеш лідером у такому тандемі. Тільки не переборщи, інакше твоє прагнення панувати призведе до сварок.
 • Вогонь твоєї стихії буде з часом охолоджені холодною Водою Раків, Скорпіонів і Риб. Два інших Вогняних знака, Овен і Стрілець, можуть виявитися для тебе занадто активними коханцями. А їх нестриманість і колючість послужать приводом для сварок і конфліктів.

Сумісність ДІВИ

24.08-22.09

Гороскоп сумісності — ДІВА

сумісність знака зодіаку ДівиЖінка, народжена під знаком Діви, неймовірно приваблива й чарівна. Секс приносить тобі насолоду, адже спектр твоїх відчуттів неймовірно багатий.

 • Ах, яка вогненна любов чекає тебе з Овном, Стрільцем або Близнюками! Непоганий і навіть душевний союз складеться з Раком і Скорпіоном, сильні почуття вірогідні в союзі з Рибами.
 • Простіше всього тобі знайти спільну мову з Дівою. Правда, сильної пристрасті в цьому романі чекати не доводиться. Але вас обох цілком влаштують рівні, поважні стосунки.
 • Тобі важко проникнути у внутрішній світ Лева або Терезів, а тим більше довго прожити з таким чоловіком — він буде тільки дратувати тебе. Складно зрозуміти і прийняти в якості партнера Тельця або Козерога, хоча ви зможете поділити сфери впливу, тобто заздалегідь обумовити правила вашого спільного проживання. Тоді відносини протримаються довго.

Сумісність ВАГ

23.09-23.10

Гороскоп сумісності — ВАГИ

сумісність знака зодіаку ТерезиНі дня без любові — девіз Ваг! Є любов — є стимул жити.

 • Справжня гармонія чекає з Раками і Козерогами. Саме з представниками цих знаків для тебе можливий довгий надійний шлюб. Палку пристрасть обіцяє союз з Овном. Спочатку вас тягне один до одного, а потім, після гучного з’ясування стосунків, ви разбегаетесь. Цей той випадок, коли нарізно нудно, а разом тісно. Тобі комфортно з Левом і Стрільцем — за умови, що ти сама хочеш підтримувати ці стосунки.
 • Близнюки і Водолії не дадуть тобі спокою. Вам цікаво разом, але ви постійно сваритеся, так що краще навіть не сподіватися на тривалі відносини. А ось недовговічний, але палкий роман цілком можливий.
 • Діва і Скорпіон для привабливі, але недоступні. І до кращого. Тримайся від них подалі. Роман представників цих знаків з дівчиною-Вагами — велика рідкість

Сумісність СКОРПІОНА

24.10-22.11

Гороскоп сумісності — СКОРПІОН

сумісність знака зодіаку СкорпіонТи дуже перебірлива в своїх прихильностях. Приятельські стосунки підтримуєш з багатьма людьми, але дружиш лише з деякими.

 • Непогано складуться відносини з Тельцем і Вагами. У вас однаковий сексуальний потенціал, загальні бажання. Відносини може ускладнити обопільне впертість. Лев і Водолій потішать твоє самолюбство. З ними приємно вийти в люди. Крім того, масу неповторних відчуттів в ліжку тобі доставить їх оригінальність.
 • Коханець-Риби — не найкращий для тебе варіант. Однак якщо ти будеш більш тактовною і терпимою, Риби стануть для тебе гарною парою.
 • Зустріч зі Скорпіоном обіцяє пристрасну любов і не менш страсну ревнощі. Емоції б’ють через край, нео це багато в чому ускладнює відносини. З Раком можливі сутички. Ти дієш відкрито, Рак ж — нишком. А його образливість здатна погасити твоє бажання.

Сумісність СТРІЛЬЦЯ

23.11-21-12

Гороскоп сумісності — СТРІЛЕЦЬ

сумісність знака зодіаку СтрілецьТи — невтомна мисливиця, завжди в русі. Претенденти на твою прихильність повинні бути готові до надзвичайних вчинків і захоплюючим пригодам.

 • Шукай свою половину серед Близнюків, Терезів і Водоліїв. Вони так само рухливі і темпераментні. В ліжку у вас — повна гармонія і взаєморозуміння.
 • Спільну мову знайдеш з Дівами і Рибами. Останні можуть скласти з тобою щасливу подружню пару, якщо переможуть в собі природну меланхолію і консерватизм.
 • Стрілець — символ волелюбності. Кожен, хто намагається обмежити твою свободу, автоматично стає ворогом. Частіше інших на твою самостійність будуть зазіхати Вогняні Овни і Леви, прагматичні Тельці і Козероги, а також Раки-домосіди. Ти, звичайно, можеш зустріти свою любов і серед них, але це буде щасливим винятком.

Сумісність КОЗЕРОГА

22.12-20.01

Гороскоп сумісності — КОЗЕРІГ

сумісність знака зодіаку КозерігНемає натури суперечливішими Козерога. Ти чуттєва і влюблива, але дуже сувора до себе і намагаєшся дотримуватися всіх норм і пристойності.

 • Найкраща пара для тебе — Козеріг. Це один рівень емоцій, схоже сприйняття навколишнього світу. З представниками Водної стихії Раками, Скорпіонами і Рибами ти домовишся легко. І якщо дозволиш собі розкритися, не ховати свої почуття, тебе чекає запаморочливий роман. Поладишь з Овнами і Вагами. З ними ти здатна відчути справжню насолоду.
 • Пристрасні стосунки складаються у тебе з Близнюками та Левами. Їх гарячність, готовність легко зірватися з місця не дають тобі спокою і вимагають напруги сил. Їх ритм життя не збігається з твоїм, що тобі явно не до вподоби. Однак вони сексуально привабливі для тебе.
 • Нелегко доведеться зі Стрільцями та Водоліями. Вони бачать тебе наскрізь, і ти відчуваєш себе некомфортно.

Сумісність ВОДОЛІЯ

21.01-19.02

Гороскоп сумісності — ВОДОЛІЙ

сумісність знака зодіаку ВодолійІмідж Водолія оманливий — ти товариська і дотепна, але постільні втіхи для тебе не дуже важливі. Живу, захоплюючу бесіду ти цінуєш набагато вище будь-якого сексу.

 • Лев і Водолій — блискуча пара, яка сяє завдяки зовнішньому лиску першого і оригінальності другого. Також ти будеш чудово відчувати себе в парі з Овнами, Рибами і Стрільцями. Дуже еротичний союз і хороші перспективи для шлюбу.
 • Сильне взаємне потяг виникне зі Скорпіоном і Тельцем. Перший зарядить тебе своєю емоційністю, другий візьме на себе роль лідера ( що тобі не завжди до душі ). А ось Ваги, з якими у спілкуванні завжди легко, в ліжку можуть розчарувати.
 • Любов з Близнюками та Козерогами, швидше за все, не складеться. По закінченні певного часу почнуться сварки на ґрунті боротьби за лідерство. Ніхто не захоче поступитися, і це неминуче призведе до повного краху відносин.

Источник: missfit.com.ua

Совместимость в отношениях

Многие люди, только познакомившись, не знают, как сложатся их отношения в дальнейшем, будут ли они продолжительными и счастливыми либо они заведомо обречены на провал. На нашем сайте вы можете проверить совместимость знаков зодиака в любви, сексе и в браке, проведя такие расчеты, вы сможете понять, подходит ли вам тот или иной партнер для отношений или нет. В чем кроется такая его популярность? Принято считать, что составленный правильным образом гороскоп совместимостей сможет предугадать возможные процессы, которые в большинстве случаев будут протекать в жизни пары. Сегодня описание совместимостей знаков зодиака стало доступно как никогда ранее, и в этом нет ничего странного, так как совместимости по настоящему «работают».

Совместимость в дружбе

Еще один вид – это совместимость знаков зодиака в дружбе. Такой гороскоп позволяет рассчитать вероятность дружеских отношений с тем или иным человеком. С помощью такого гороскопа совместимостей можно определить насколько крепкой будет дружба с выбранным человеком или деловым партнером. Расчеты, проводимые по средствам такого гороскопа совместимостей, являются достаточно верными, вероятность их совпадения составляет 90%.

Однако все равно встает один и тот же вопрос – верить ли гороскопу совместимости безоговорочно, не обращая внимания на те или иные личные качества человека? Ведь скорей всего у многих есть такие примеры, когда люди живут, душа в душу, при этом подобные гороскопы показывают их несовместимость. В этом случае необходимо понимать, что гороскоп не является панацеей от проблем и не приговор о невозможности построения с тем или иным человеком, а только лишь совет. В каждом из правил имеется исключение, и если такой гороскоп совместимостей не обещает вам долгосрочных, интересных и ярких отношений, то это не означает, что люди не смогут быть вместе. В этом случае мы рекомендуем прислушаться к своему сердцу, ведь именно оно является самым точным гороскопом совместимостей.

Однако если вам интересно узнать, возможно, ли построить отношения с тем или иным человеком, то выбирайте знаки зодиака и читайте, что же прогнозируют вам звезды. Крайне важно отыскать свое счастье, при этом гороскоп совместимостей сможет помочь вам убедиться, что сделанный вами выбор является правильным. Наш гороскоп совместимостей является особым видом предсказания будущего, с помощью которого можно убедиться в совместимости партнеров в любви или дружбе.

Лунный календарь по Знакам Зодиака

Сексуальный гороскоп по Знакам Зодиака

Источник: WomanRoutine.ru

Совместимость знаков зодиака

Чем полезен гороскоп совместимости по знакам зодиака?

В отношениях между мужчиной и женщиной важна гармония и взаимопонимание. Увы, но не все люди могут даже при обоюдном желании построить гармоничные отношения.

Это связано с тем, что каждый из нас обладает собственным темпераментом и характером, которые и влияют на совместимость мужчины и женщины.

Хотя порой ладить между собой людям крайне непросто, однако бывает и так, что люди общаются между собой, как будто знакомы всю жизнь. В чем же дело? Ответ в том, что мы все имеем разную совместимость в общении и отношениях.

Зачем знать совместимость знаков зодиака?

Почему важно знать совместимость знаков зодиака?

Сложно оценить детально каждого человека в отдельности, но выход есть — главным критерием оценки можно сделать совместимость знаков зодиака. Ведь, гораздо проще сделать выводы о перспективе отношений партнеров на основе основополагающих факторов, которые одновременно подчеркивают в людях общее и, тем не менее, указывают на основные отличия одного человека от другого.

Так, зная свой знак, вы можете оценить совместимость с другими знаками зодиака и сделать вывод о том, какой именно знак или знаки наиболее подходят вам, и с кем общения вам лучше всего избегать.

Совместимость по дате рождения бесплатно

Далеко не все знают свой знак зодиака, и для таких случаев предусмотрена возможность узнать бесплатно совместимость по дате рождения. Подобные расчеты основаны на определении по дате рождения партнеров их знаков по зодиакальному и восточному календарю и подаче сведений о совместимости в комплексе или раздельно. В итоге человек может оценить наиболее полно перспективу отношений с интересующим его партнером.

Обратите внимание на то, что гороскоп совместимости может дать подсказки для построения отношений не только романтического характера, но и для установления взаимопонимания между друзьями, коллегами и супругами. Пусть его советы имеют общий характер, игнорировать их все же не стоит.

Китайский гороскоп совместимости

Совместимость по Китайскому гороскопу

Китайский гороскоп: совместимость по году рождения

Гороскоп совместимости можно составить не только на основе зодиакальной принадлежности человека, но и опираясь на восточный календарь, однако здесь важно учитывать тот факт, что в первозданном виде такие описания знаков составлялись с учетом менталитета восточных народов. Потому гороскоп по восточному календарю не стоит воспринимать слишком серьезно.

Китайский гороскоп совместимости составляется на основе присвоения каждому году своего знака, который повторяется каждые 12 лет. Чтобы оценить отношения между представителями разных знаков, необходимо знать год рождения каждого из партнеров.

Источник: felomena.com

Что такое гороскоп совместимости по знакам зодиака

Гороскоп совместимости по знакам зодиака учитывает общие черты в астрологических паспортах двух человек, определяет степень комфортности их взаимоотношений. Он носит вероятностный характер. Гармония и ссоры присущи любым людям, риск недопонимания и конфликты не бывают исключением.

Информация прогноза старается быть объективной и беспристрастной. Её стоит воспринимать как помощника и консультанта, но не как прямое руководство ко всем своим действиям.

Гороскоп: характеристика знаков зодиака и совместимость знаков

Рассмотрим, как выглядит гороскоп: характеристика знаков зодиака и совместимости на конкретных примерах.

Овен — импульсивная, яркая личность.

гороскоп совместимости по знакам зодиака и годамОвен+Овен= «взрывоопасный» союз.

Овен+Телец= частые конфликты, совместное творчество и деловые отношения.

Овен + Близнецы = приключенческий роман, креативные идеи, исчерпывающие себя со временем.

Овен + Рак = плохая сочетаемость, возможны ссоры и неприязнь.

Овен + Лев = творческий долгий союз, счастливая пара.

Овен + Дева = различные натуры, не сходятся между собой.

Овен + Весы = гармоничное сочетание противоположностей.

Овен + Скорпион = хорошие сексуальные отношения, плохие в работе и в быту.

Овен + Стрелец = взаимная импульсивность, переходящая в оскорбления.

Овен + Козерог = одиночество для каждого.

Овен + Водолей = идеальная совместимость, активный Овен и готовый к переменам Водолей.

Овен + Рыбы = частый брак, держащийся на одной идее, тяжёлые отношения.

Телец — упрямый, добрый, прямолинейный.

гороскоп характеристика знаков зодиака и совместимость знаковТелец+Телец= упрямство в квадрате, держатся друг за друга из-за боязни что-то менять.

Телец+Близнецы= неоднозначное и сложное сочетание, обоюдная ревность.

Телец+Рак= гармония.

Телец+Лев= страсть и любовь, теряющие силу с годами.

Телец+Дева= счастье в семейной жизни.

Телец+Весы= деловые отношения, держат вместе работа и общественное положение.

Телец+Скорпион= хорошая сексуальная совместимость.

Телец+Стрелец= возможен брак по расчёту.

Телец+Козерог= лучший союз, общность интересов, гармоничная сексуальная жизнь.

Телец+Водолей= сложно совместимая пара.

Телец+Рыбы= чувственная Рыба и грубый Телец, видимость гармонии.

Близнецы — разносторонняя, непостоянная личность.

гороскоп совместимость знаков мужчина и женщинаБлизнецы+Близнецы= дружеский союз.

Близнецы+Рак= лёгкие, свободные отношения.

Близнецы+Лев= дружба, возможен брак.

Близнецы+Дева= могут общаться при общих интересах и взаимных уступках.

Близнецы+Весы= гармония и порядок от Весов, общая работа и интересы делают пару неразлучной.

Близнецы+Скорпион= тяжёлый союз, Близнецы доминируют.

Близнецы+Стрелец= брак по расчёту, необходимы путешествия и постоянные гости.

Близнецы+Козерог= разлад в семье.

Близнецы+Водолей= удача в общих делах, несмотря на ссоры и разногласия.

Близнецы+ Рыбы= непостоянство Близнецов не приводит ни к чему хорошему, Рыбы накаливают обиды и не прощают их.

Рак — хаотичность, творчество, оригинальность.

совместимость по китайскому гороскопу и знаку зодиакаРак+Рак= бурный, эмоциональный союз.

Рак+Лев= любовные отношения, непригодны для брака.

Рак+Дева= ровне взаимоотношения, Ракам нравится постоянство Дев, Девы понимают капризы Раков.

Рак+Весы= соблюдение дистанции, общие материальные интересы.

Рак+Скорпион= взаимные интересы, но тяжёлое сосуществование друг с другом.

Рак+Стрелец= обманчивый и фальшивый, но многогранный и яркий союз.

Рак+Козерог= долгие конфликты и непостоянство притяжения и отчуждения.

Рак+Водолей= постоянная игра притяжения и отталкивания.

Рак+Рыбы= непростая совместная жизнь, требующая самопожертвования одного из партнёров.

Лев — царь зверей и этим всё сказано.

совместимость по китайскому гороскопу и знаку зодиакаЛев+Лев= оригинальное сочетание, в браке рождаются творческие дети.

Лев+Дева= непонимание и отчуждение.

Лев+Весы= блеск, гармония и постоянство. Весы — идеальный партнёр.

Лев+Скорпион= безумная страсть, нервное напряжение.

Лев+Стрелец= взаимный авторитет, вместе добиваются невозможного, оба авантюристы.

Лев+Козерог= трудный брак. Козерог прямолинеен, Лев сыпет обещаниями.

Лев+Водолей= притяжение только первое время, сильные противоположности.

Лев+Рыбы= трагическая любовь.

Дева — постоянство, понимание, гармония.

восточный гороскоп по годам совместимость знаковДева+Дева= удачный союз.

Дева+Весы= гармонично дополняют друг друга.

Дева+Скорпион= сочетаются при наличии сильных характеров у обоих знаков.

Дева+Стрелец= общие взгляды, сочетаемость в профессиональной и религиозной сферах.

Дева+Козерог= уравновешенность и прочность.

Дева+Водолей= Дева доминируют, но Водолея не хватает в отношениях надолго.

Дева+Рыбы= разное восприятие мира.

Весы — колеблющийся, непостоянный тип личности.

восточный гороскоп по годам совместимость знаковВесы+Весы= союз возможен, если оба человека разные по характеру.

Весы+Скорпион= гармоничные отношения, бурная интимная жизнь.

Весы+Стрелец= дружба, любовь, общие взгляды.

Весы+ Козерог= общность во всём, кроме любви.

Весы+Водолей= оригинальные идеи, творческие планы, удачный союз.

Весы+Рыбы= ограниченность, сдержанность во всём.

Скорпион — азартность, яркость, хорошая память.

любовный гороскоп совместимость знаков зодиакаСкорпион+Скорпион= вместе тесно, порознь скучно.

Скорпион+Стрелец= азартные любовники, единомышленники.

Скорпион+ Козерог= постоянство в любви.

Скорпион+Водолей= оригинальность и эксцентричность, особенно в любви.

Скорпион+Рыбы= страстность, но Рыбы не терпят тяжёлый характер Скорпиона.

Стрелец — авантюризм, активность, движение.

совместимость по восточному гороскопу и знаку зодиакаСтрелец+Стрелец= борьба авторитетов.

Стрелец+Козерог= сложно найти баланс между расчётом и моральными принципами.

Стрелец+Водолей= дружба и взаимопонимание.

Стрелец+Рыбы= совершенство при общем понимании и постоянное раздражение, если его нет.

 

Козерог — знания, упрямство, стремление к цели.

совместимость по восточному гороскопу и знаку зодиакаКозерог+Козерог= оба упрямы и склонны искать утешения на стороне.

Козерог+Водолей= иллюзия очарования.

Козерог+Рыбы= при наличии духовных интересов у Козерога — совершенная, гармоничная пара.

 

 

Водолей — приключения, перемены, расчётливость.

goroskop-vodolejВодолей+Водолей= дружба и равноправие.

Водолей+Рыбы= реальность не привлекает обоих, иллюзия сочетаемости.

 

 

 

Рыбы — новые идеи, перфекционизм, невозможность обмана.

брачный гороскоп совместимости по знакам зодиакаРыбы+Рыбы= не могут найти компромисс, но в браке не лицемерны.

 

 

 

 

Гороскоп совместимости: по знакам зодиака и годам

Персональный гороскоп совместимости: по знакам зодиака и годам можно составить самостоятельно, отталкиваясь от своего года рождения и его животного символа. Они приведены в следующей таблице.

Год и соответствующий ему знак зодиака

Далее можно искать совместимость по китайскому гороскопу и знаку зодиака во второй таблице.

Выберите свой символ в вертикальной части и ищите тот, который соответствует вашему партнёру по горизонтали. Цифра на пересечении соответствует значению вашей общей гармонии.[/su_table]

 • 0 — нейтральность, хорошая совместимость, комфортные отношения. Чаще всего люди знакомы с самого рождения.
 • 1 — проблемный союз, ссоры и сложный брак. Невозможно построить долгосрочные отношения.
 • 2 — уравновешенность, противоположные энергии притягиваются и создают равновесие. Долгосрочный союз и крепкий брак.
 • 3 — высшая гармония, долгая совместная жизнь, без интриг, критики и измен.
 • 4 — противостояние, конфликты и вражда, вынужденное партнёрство без взаимопонимания.
 • 5 — конфликт, вынужденная пара. Совместная жизнь не приводит к счастью. Лучше держаться на расстоянии.
 • 6 — неровный союз, сосуществование в котором может подойти людям примерно одного возраста.

Гороскоп совместимости знаков зодиака по годам рождения часто используется при планировании отношений и брака. Он помогает найти того партнёра, с которым можно не только дружить и вести дела, но и строить совместную жизнь.

Вам может быть интересно: Эрогенные зоны у мужчин и женщин

Восточный гороскоп по годам: совместимость знаков

Восточный год начинается со второго новолуния после 22 декабря, даты зимнего Солнцестояния. Поэтому люди, родившиеся в январе или феврале, часто подчиняются символам предыдущего китайского года.

Эти символы разделены на 4 триады, по которым и определяется совместимость по восточному гороскопу и знаку зодиака.

 • Первая триада: Крыса, Дракон, Обезьяна. Деятельные и энергичные. Не знают полумер, или добры или злы.
 • Вторая триада: Бык, Змея, Петух. Трудолюбивы, умеют планировать наперёд. Всего добиваются своими силами.
 • Третья триада: Тигр, Лошадь, Собака. Общительны, разговорчивы, умеют убеждать, имеют много знакомых. Но нуждаются всего в одном близком человеке.
 • Четвёртая триада: Кот (Кролик), Коза, Свинья. Развито чувство прекрасного, творческие способности и артистизм. Обладают хорошей интуицией и манерами, стремятся к красивой жизни.

Восточный гороскоп по годам: совместимость знаков более детально можно посмотреть в приведенной выше таблице.

Брачный гороскоп: совместимости по знакам зодиака

Найти человека, с которым будет сопутствовать семейное счастье непросто. Подсказкой в этом вопросе может служить астрологический прогноз.

Брачный гороскоп совместимости по знакам зодиака выглядит следующим образом:

 • Пары, взаимодействующие по принципу от сильного к слабому, где доминирует первый знак: Крыса-Лошадь, Лошадь-Кабан, Кабан-Дракон, Дракон-Кот, Кот-Петух, Петух-Собака, Собака-Бык, Бык-Тигр, Тигр-Коза, Коза-Змея, Змея-Обезьяна, Обезьяна-Крыса.
 • Пары, где любовь с первого взгляда и романтический брак: если один из супругов ЛошадьСобакаТигр, им соответствуют КрысаОбезьянаДракон, или ПетухЗмеяБык — КозаКотКабан. Исключения: Лошадь-Крыса, Коза-Змея, Петух-Кот.
 • Пары, в которых равный брак: при условии, что один из партнёров ЛошадьТигрСобака, а другой ПетухЗмеяБык, или КрысаОбезьянаДракон — КотКабанКоза. Исключения: Тигр-Бык, Собака-Бык, Собака-Петух, Кот-Дракон, Кабан-Дракон.
 • Пары «золотой середины», где возможен духовный союз: ЛошадьТигрСобака — КотКабанКоза, или один из супругов КрысаОбезьянаДракон, а другой — БыкПетухЗмея. Исключения: Тигр-Коза, Лошадь-Кабан, Змея-Обезьяна.

Гороскоп совместимости знаков мужчины и женщины

Гороскоп совместимости знаков: мужчина и женщина стоит учитывать в любовных отношениях. Вероятность его успешного прогноза для каждой пары следующая:

Овен+Овен=44%

Овен+Близнецы=75%

Овен+Рак=53%

Овен+Лев=93%

Овен+Дева=43%

Овен+Весы=54%

Овен+Скорпион=53%

Овен+Стрелец=56%

Овен+Козерог=43%

Овен+Водолей=91%

Овен+Рыбы=35%

Овен+Телец=58%

Овен+Близнецы=51%

Овен+Рак=48%

Овен+Лев=96%

Овен+Дева=39%

Овен+Весы=58%

Овен+Скорпион=63%

Овен+Стрелец=61%

Овен+Козерог=38%

Овен+Водолей=72%

Овен+Рыбы=35%.

Телец+Телец=89%

Телец+Близнецы=33%

Телец+Рак=94%

Телец+Лев=49%

Телец+Дева=65%

Телец+Весы=56%

Телец+Скорпион=84%

Телец+Стрелец=49%

Телец+Козерог=94%

Телец+Водолей= 57%

Телец+Рыбы=57%

Телец+Близнецы=33%

Телец+Рак=92%

Телец+Лев=43%

Телец+Дева=69%

Телец+Весы=67%

Телец+Скорпион=89%

Телец+Стрелец=46%

Телец+Козерог=95%

Телец+Водолей=56%

Телец+Рыбы=83%

Близнецы+Близнецы=55%

Близнецы+Рак=67%

Близнецы+Лев=45%

Близнецы+Дева=40%

Близнецы+Весы=76%

Близнецы+Скорпион=46%

Близнецы+Стрелец=63%

Близнецы+Козерог=76%

Близнецы+Водолей=89%

Близнецы+ Рыбы=39%

Близнецы+Рак=67%

Близнецы+Лев=48%

Близнецы+Дева=38%

Близнецы+Весы=73%

Близнецы+Скорпион=50%

Близнецы+Стрелец=66%

Близнецы+Козерог=55%

Близнецы+Водолей=78%

Близнецы+ Рыбы=38%

Рак+Рак=51%

Рак+Лев=68%

Рак+Дева=90%

Рак+Весы=74%

Рак+Скорпион=83%

Рак+Стрелец=43%

Рак+Козерог=33%

Рак+Водолей=66%

Рак+Рыбы=78%

Рак+Лев=67%

Рак+Дева=87%

Рак+Весы=74%

Рак+Скорпион=79%

Рак+Стрелец=45%

Рак+Козерог=36%

Рак+Водолей=71%

Рак+Рыбы=73%

Лев+Лев=45%

Лев+Дева=68%

Лев+Весы=71%

Лев+Скорпион=82%

Лев+Стрелец=83%

Лев+Козерог=58%

Лев+Водолей=68%

Лев+Рыбы=22%

Лев+Дева=68%

Лев+Весы=69%

Лев+Скорпион=75%

Лев+Стрелец=88%

Лев+Козерог=48%

Лев+Водолей=63%

Лев+Рыбы=19%

Дева+Дева=62%

Дева+Весы=42%

Дева+Скорпион=75%

Дева+Стрелец=53%

Дева+Козерог=79%

Дева+Водолей=38%

Дева+Рыбы=49%

Дева+Весы=62%

Дева+Скорпион=78%

Дева+Стрелец=46%

Дева+Козерог=81%

Дева+Водолей=28%

Дева+Рыбы=44%

Весы+Весы=69%

Весы+Скорпион=67%

Весы+Стрелец=89%

Весы+ Козерог=39%

Весы+Водолей=96%

Весы+Рыбы=53%

Весы+Скорпион=64%

Весы+Стрелец=87%

Весы+ Козерог=49%

Весы+Водолей=90%

Весы+Рыбы=55%

Скорпион+Скорпион=44%

Скорпион+Стрелец=95%

Скорпион+ Козерог=69%

Скорпион+Водолей=38%

Скорпион+Рыбы=65%

Скорпион+Стрелец=87%

Скорпион+ Козерог=66%

Скорпион+Водолей=32%

Скорпион+Рыбы=87%

Стрелец+Стрелец=81%

Стрелец+Козерог=46%

Стрелец+Водолей=78%

Стрелец+Рыбы=54%

Стрелец+Козерог=66%

Стрелец+Водолей=89%

Стрелец+Рыбы=43%

Козерог+Козерог=84%

Козерог+Водолей=37%

Козерог+Рыбы=69%

Козерог+Водолей=44%

Козерог+Рыбы=81%

Водолей — мужчина:

Водолей+Водолей=76%

Водолей+Рыбы=43%

Водолей — женщина:

Водолей+Рыбы=65%

Как правильно пользоваться гороскопом совместимости

Использовать астрологический прогноз совместимости достаточно просто. Можно руководствоваться таблицами соответствия в восточной традиции или сопоставлять характеры привычных всем знаков, руководствуясь общими для них принципами. Главное — следовать двумя простым правилам:

 • знаки должны быть одной четкости;
 • они не должны быть одинаковыми.

Чётность знаков — их принадлежность одной и той же стихии, они или равны, или дополняют друг друга.

 • Огонь: Овен, Лев, Стрелец.
 • Земля: Козерог, Телец, Дева.
 • Воздух: Весы, Водолей, Близнецы.
 • Вода: Рак, Скорпион, Рыбы.

Совместимыми будут пары внутри стихий и позитивные сочетания: Огонь-Воздух и Земля-Вода.

В любом случае, не спешите руководствоваться гороскопами, а старайтесь узнавать человека во время общения и наблюдения за его поступками.

Вам может быть интересно: Подарок мужчине на день рождения

Источник: 33devici.ru


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.