Гороскоп на сумісність знаків зодіаку

Про сумісність знаків зодіаку за датою народження або гороскопом корисно знати всім. В Індії існує цікава традиція: перед весіллям пара обов’язково замовляє у астролога гороскоп сумісності за датою народження. І якщо сумісність несприятлива, то є ймовірність, що пара не одружиться. Екстрасенс Хаял Алекперов склав гороскоп сумісності знаків зодіаку за датою народження ексклюзивно для наших читачів. 

Більше на тему: Сексуальність за знаком зодіаку: трактування від Хаяла Алекперова

IMG_2531

Овни (21 березня 20 квітня)

Овни можуть всім серцем як любити, так і ненавидіти. У стосунках представники цього знака готові віддаватися повністю, вимагаючи того ж і від партнера. Але часто дійсність виявляється далекою від їхніх очікувань. Адже відповідати ідеалу Овна досить нелегко. По відношенню до партнера Овни – в більшості своїй дуже ревниві. Але ця ревність, на щастя, розумна та допомагає заново розпалювати пристрасть у стосунках, яка з роками вщухла.


Жінка-Овен досить легко закохується. У стосунках цінує власну свободу і самостійність. Але водночас болісно та ревно реагує на подібні вимоги партнера.

Чоловіки-Овни в цьому плані більш поважні та спокійні, але дуже егоїстичні. Легко уживатися з чоловіком-Овном зможе жінка, яка буде ставитися до нього з обожнюванням. Приємним бонусом для неї виявиться незгасна пристрасть і щедрість партнера в компліментах і романтичних сюрпризах.

Гарячий темперамент Овнів прекрасно поєднується з характерами представників вогняної стихії – Левами, Стрільцями та з представниками власного знака зодіаку. У таких союзах навіть через багато років вирують мексиканські пристрасті, що до душі як Овнам так і іхнім палким партнерам.

Зможуть також уживатися Овни і з Близнюками, раками і Козерогами, займаючи в стосунках лідерську позицію.

Союз із Дівами, Терезами буде менш вдалим. Овнам бракуватиме інтриги й авантюри в стосунках. Нелегко Овнам будувати стосунки з Тельцями, Скорпіонами і Рибами. У таких союзах невиправдані очікування Овнів часто переростають в серйозні образи.

овен

Більше на тему: Що робити, аби пощастило в коханні: поради ясновидиці

Телець (21 квітня 21 травня)


Тельців дуже сильно приваблює протилежна стать, однак агресивно переслідувати свого обранця – не їхня звичка. Вони подобаються багатьом, проте самі часто тягнуться до зірок, їм потрібно щось недосяжне, насправді дороге. Представники цього знака вимогливі до своїх партнерів. Телець завжди прагне повністю заволодіти бажаним об’єктом. Якщо потрібно, він готовий заточити кохану людину в темницю, аби не розлучатися з нею ні на секунду і заховати її від прикрого впливу зовнішнього світу.

Найбільш підхожі партнери для Тельця – це Козероги та Діви. Адже це земні знаки, які шукають випадкових чуттєвих зв’язків. Однак найчастіше Діва красива, але холодна, а ідеальний партнер Козеріг не завжди може сексуально задовольнити Тельця. Тому ближче до тридцяти Тельці переключаються на Близнюків, Овнів або Скорпіонів. Вони енергійні та активні. А Телець соєю чергою завдяки своїй практичності не дає їм витати у хмарах і допомагає реально поглянути на світ.

Телец

Близнюки (22 травня 21червня)

Кохання Близнюків мінливе та подібне до вітру – все залежить виключно від миттєвого пориву. У представників цього знака часто прагнення до зв’язків, які ні до чого не зобов’язують, домінує над тягою до серйозних стосунків. А тому Близнюки шукають партнерів, які так само, як і вони, легко ставляться до життя та кохання. Близнюки чують, бачать і відчувають більше, ніж інші люди, і їхні враження завжди дуже яскраві. Вони повинні відчувати повне злиття розумових і духовних якостей, перш ніж їх охопить справжнє кохання. Представники цього знака воліють, щоб події розвивалися своєю чергою.


Жінка-близнюк складна та часто суперечлива натура. Вона може спочатку захоплюватися партнером, а потім з насмішкою буде критикувати. Їй завжди необхідна розумова сумісність зі своєю половиною. Жінки-Близнюки в більшості своїй жагучі та ревниві. Представниця цього знака скоріше ділова жінка, ніж домогосподарка. Але вона може стати партнеру хорошим надійним другом.

На відміну від жінок, чоловіки-Близнюки рідко страждають ревнощами. Вони довіряють коханій, але натомість вимагають більше свободи та власного простору. Якщо висловлювати йому недовіру, це глибоко його ранить.

Більше на тему: Хаял Алекперов: Екстрасенсорні здібності я відчув ще в юності

Емоційні та гармонійні союзи складаються у Близнюків з Овнами та Водоліями – перший подарує їм пристрасть і зарядить енергією, другий розділить їх прагнення до свободи та пригод. Не рідкістю є вдалі союзи Близнюків з більш спокійними Терезами – їхній інтелект, а також вміння підлаштовуватися дозволять вибудувати тривалі стосунки. Цікавий, але важкий союз чекає Близнюків і Левів, але тут є ризик накопичити втому від надмірної напористості Лева.

Козероги, Діви, Тельці можуть виявитися занадто пасивними ідеалістами для Близнюків – ці союзи в майбутньому в більшості своїй приречені на провал. А неквапливі та підозрілі Раки можуть довести Близнюків до сказу – в цьому союзі вкрай мало точок дотику.

близнецы


Рак (22 червня 22 липня)

Раки дуже легко закохуються. До створення міцної родини вони можуть пережити безліч любовних історій. В юності всі Раки романтики, які мріють про ідеальне кохання. Але схильність виставляти партнеру занадто високі вимоги часто приносить їм розчарування. У партнерах Рак шукає скромність в поєднанні з тонким розумом. Часто дуже впливає на вибір партнерів образ батьків. Цілком ймовірно, що партнер Рака буде дуже схожий на його  батька або матір як зовні, так і за характером. Причому деякі Раки шукають прототипи своїх батьків цілеспрямовано, а деякі підсвідомо, на психологічному інтуїтивному рівні.

І чоловіки, і жінки схильні підкоряти себе цілком своєму партнерові. Вони ідеальні, якщо почувають себе коханими, та з ними складно, якщо вони не відчувають кохання та самі живуть при цьому важким  життям. Раку слід шукати пару серед знаків Скорпіона і Риб. Дуже схожі між собою, всі водні знаки потребують схожих союзників у близьких, пристрасних і глибоких емоційних зв’язках. Часто вони знаходять сумісність з енергійними знаками Близнюки і Діви. Непоганий союз складеться з високоорганізованим Козерогом, який завжди готовий об’єднати свої цілі з серйозним і вдумливим Раком.

рак

Лев (24 липня 23 серпня)


Для Левів кохання – сенс життя. Вони від природи дуже легко закохуються, причому до кожного нового роману ставляться щиро та серйозно. Будучи закоханим, чоловік-Лев здатний красиво залицятися, робити широкі жести та вишукані компліменти, дарувати своїй обраниці дорогі подарунки. Він привабливий і галантний кавалер, якому практично неможливо сказати «ні». Коли ж справа доходить до сімейного життя, для нього найважливіше – відчувати себе в домі повним господарем – іншого розкладу гордість і самолюбство Лева просто не потерплять.

Для жінки-Лева часто складна реалізація її романтичної амбіції. Вона зазвичай довго утримується від шлюбу, аж доки не знайде справжнє кохання. У стосунках, як правило, вони віддають всіх себе. Але при цьому часто прагнуть зайняти лідерську позицію. І чоловіки, і жінки-Леви повинні вирішувати конфлікт між коханням і становищем у суспільстві на користь кохання й постаратися подолати марнославство, коли зроблено вибір.

Розглядаючи сумісність за знаками зодіаку, варто також звернути увагу і на стихії, до яких належать представники того чи іншого зодіакального сузір’я. Левам варто уникати тісних зв’язків зі знаками зодіаку повітряної стихії. Такі стосунки нерідко доставляють лише душевні переживання партнеру і часом залишаються без відповіді.


Найкращих партнерів Леву слід шукати серед Овнів і Стрільців. Всі три – вогняні знаки. І в ці роки вони дуже незалежні та діють на об’єктивній, безкорисливої ​​основі. Лев також може бути сумісний із Близнюками та Козерогами, які зачаровують Лева своїм блискучим інтелектом.

лев

Діва (24 серпня 23 вересня)

Діви – природжені акуратисти та охоронці порядку. Як правило, в шлюбі вони вміють стримувати свої емоції та уникати скандалу. Але бурчати і проявляти своє невдоволення з приводу побутових дрібниць їм цілком властиво. Якщо ви зважилися завоювати її серце, майте на увазі, що вами повинні керувати такі якості, як вірність, надійність, чесність.

Жінка-Діва зовні сором’язлива та створює у малознайомих людей враження скритної та замкнутої. Однак той, хто добре з нею знайомий, прекрасно знає про ті почуття, які можуть в ній розбушуватися. Заради кохання жінка-Діва здатна піти чи не на будь-які жертви. Але завоювати її серце зможе тільки чоловік її мрії, який повністю відповідає створеному нею ідеалу. Їй абсолютно байдуже, у що одягнений її обранець: їй цікаво тільки те, що приховує він всередині себе за своєю зовнішністю.


Більше на тему: Як привабити чоловіка? Порада екстрасенса

Чоловік-Діва схильний до стабільності в коханні і шукає собі супутницю життя, яка буде цілком відповідати його завищеним вимогам. Кохання в його розумінні – це турбота, відповідальність, надійність. Тому жінкам, які мають іншу думку, краще навіть не намагатися зав’язати з Дівою стосунки. Чоловіки-Діви шукають собі за дружину дівчину, яка здатна вразити їх своєю вірністю, чесністю та розумом. Шукати своє кохання представник цього знака буде доти, доки не зустріне саме ту жінку, про яку мріяв усе життя. У шлюбі чоловік-Діва здатний повністю присвятити себе сім’ї. Він мужньо візьме на себе вирішення всіх найважливіших питань, що стосуються сімейного життя. На початку стосунків він не дуже прагне батьківства, але при народженні первістка все своє життя намагається присвятити дітям і стане турботливим і уважним чоловіком.

Вдалі шлюби складаються у Дів з представниками їхньої стихії – Тельцем і Козерогом. Це, як правило, міцні союзи з «лебединою вірністю». Справжня пристрасть може розгорітися з представниками вогненної стихії. Зокрема зі Стрільцем і Левом. Але є небезпека, що надмірний раціоналізм і педантичність Дів може вилитися в конфлікти з гарячими і нестримними вогненними знаками.

Дева

Терези (24 вересня 23 жовтня)


Чарівні, усміхнені та дуже красиві, Терези підкорюють оточуючих легко, але важко захоплюються самі. Вони схильні прискіпливо вибирати партнера, а не кидатися в обійми першого, хто їх поманить. Навіть будучи закоханими, Терези залишаються егоїстами в душі, але це ніби притягує до них все нових і нових жертв.

Любовні невдачі трапляються у Терезів досить часто, хоча б тому, що вони занадто часто роздумують там, де потрібно діяти. Але люди цього знака володіють завидним умінням не приймати всерйоз романтичні розчарування, хоча б тому, що їм зазвичай є з ким втішитися.

Чоловіків-Терезів часто називають душею компанії. Вони товариські, доброзичливі, дуже вміло уникають гострих кутів у стосунках. Чоловік-Терези використовує всю свою чарівність під час залицяння. І хоча він знає, як поводитися з жінкою, на останньому етапі стикається з проблемою. Занадто довго вагається, перш ніж зважитися на останній крок. Причина коливань полягає в тому, що він надто старанно зважує всі «за» і «проти». Його поведінка повна протиріч. Терези завжди гарні батьки, і діти дуже виграють від їхнього загостреного почуття справедливості. Вони ніколи не дозволяють старшим кривдити молодших і підтримують дисципліну своїм високим авторитетом.

Жінки-Терези –  ідеальні помічниці, які знаходять щастя в успіхах чоловіка. Дружина-Терези – справжній скарб, оскільки має багато переваг.


приклад, вона ніколи не розкриє листа, адресованого чоловікові, ніколи не розповість його таємниці друзям, не зганьбить перед начальством. Вона любитиме своїх дітей і доглядатиме за ними, але, кажучи відверто, вони все одно будуть на другому місці після чоловіка. Однак якщо ви псуєте дітей, то вона обов’язково втрутиться. Її роль – згладжувати неприємні ситуації та оберігати вас від імпульсивних вчинків і непродуманих рішень. Її найбільшою потребою є співпраця з чоловіком як в роботі, так і в коханні. Вона буквально не здатна жити одна. Вона створена для співпраці. Шлюб, з її точки зору, це спільне підприємство, і правила в ньому такі ж суворі, як і на будь-якій роботі. Але якщо вони не відчувають себе коханими, то починають шукати щастя на стороні і втішаються досить швидко.

Терези найбільш сумісні з Близнюками і Водолієм, всі три – повітряні знаки, а їхні інтелектуальні, громадські та сексуальні зв’язки неміцні та мінливі.

Після тридцяти років вони стають більш практичними і часто знаходять сумісність зі знаками Скорпіона чи Овна, оскільки ці два знаки, керовані Марсом, іноді трохи грубі та наділені у честолюбством, а тому потребують м’якої врівноваженості Терезів і заохочують їх до спокійної поведінки.

Також Терези часто сумісні з Рибами і Стрільцями, завдяки їх ідеалізму і романтизму в шлюбі з цими знаками буде все прекрасно.

Весы

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)


Скорпіони – натури чуттєві, схильні до надмірностей, у тому числі і в коханні. Вони немов створені для нього та прагнуть цього всім своїм єством. Скорпіон прислухається тільки до того, що говорить його серце, та йде за цим покликом. Чоловік-Скорпіон – натура пристрасна та честолюбна. Саме ці якості призводять до нестабільності його життя. Він не схильний проявляти на людях свої почуття, дуже підозрілий і ревнивий. Будувати сімейне життя зі Скорпіоном – справа нелегка. Якщо ви боїтеся всякого сильного прояву емоцій, то такий чоловік не для вас. Скорпіон пристрасний у всьому, хоча справляє враження людини спокійної та доволі мирної. Йому абсолютно байдуже, що інші думають про нього. Приймаючи рішення, він не враховує думки оточуючих. Однак з дружиною, яка його розуміє, він буде вірним, ніжним і уважним.

Жінка-Скорпіон має прекрасну інтуїцією. Вона з першого погляду може впізнати майбутнього обранця. І тоді чоловікові нічого не залишається, окрім як підкоритися її чаклунським чарам. Будучи жахливо ревнивою, вона не любить, коли ревнують її. А утриматися від ревнощів до жінки-Скорпіона дуже важко, оскільки вона приваблива, горда і абсолютно впевнена в собі. Її енергії вистачить на кількох жінок. Вона любить добре працювати та гарно розважатися. Якщо вона зрозуміє, що її зрадили, то перетвориться на найнебезпечнішого ворога і не зупиниться ні перед чим, щоб помститися. Із суперечки вона завжди прагне вийти переможницею. Її дітям може не вистачати тепла та ніжності, проте вона навчить їх мужності та вмінню себе захищати. А у відповідь на доброту відплатить добротою подвійно.

Найкращі партнери для Скорпіона серед знаків Рака і Риб. Всі три – водні знаки, вкрай емоційні і чутливі, але при цьому здатні як ніхто інший зрозуміти свого партнера. Іноді Скорпіон буває добре сумісний зі знаками Діви, Тельця і ​​Терезів. Ці знаки мають велике терпіння, здатність виносити владний характер Скорпіона.

Скорпион

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Стрільці абсолютно чесні зі своїм партнером, дуже щедрі та відкриті. Під час залицяння Стрільці виявляють надзвичайну цілеспрямованість, але, досягнувши мети, остигають. Їм цікавий сам процес завоювання. Стрільці не можуть жити без суспільства і легко можуть дозволити собі завести випадковий роман. Стрілець схильний шукати когось на стороні, якщо наявні стосунки в родині будуть для нього рутиною. В особистому житті йому не завжди щастить, оскільки він занадто розпорошується через свої численні інтереси. Особисті почуття вони цінують куди нижче. Досить часто, перебуваючи у шлюбі, Стрільці приймають рішення змінити партнера, а в юності вони бувають одружені більше одного разу.

Чоловіки-Стрільці дуже легко закохуються! Вони легковажні, люблять фліртувати і прагнуть до різноманітності. Скільки б разів Стрілець не розчаровувався в жінках, його оптимізм не вщухає. Він вважає, що кожен день дає йому нові можливості. У Стрільця любовне життя дуже поверхневе, але при цьому він дуже чесний. Він сентиментальний, у нього чутливе серце. Йому подобається бути закоханим, але він дуже обережно вступає узв’язок. Дуже часто жінки неправильно трактують ставлення чоловіка-Стрільця. Вони розглядають взаємини як більш серйозні, ніж вони є насправді. Стрілець же воліє мати зв’язок з тими, хто схильний сприймати кохання так само легко, як і він сам. Якщо хочете утримати його біля себе – дайте йому свободу, не влаштовуйте йому скандалів, але при цьому дайте зрозуміти, що він не може повністю вами розпоряджатися, що ви теж волелюбні.

Стрілець-жінка – доброзичлива і відверта. Вона поводиться нарівні з чоловіком, навіть може копіювати чоловічі манери. Хоча за своєю природою вона дуже жіночна. Її ентузіазм, готовність йти назустріч і почуття гумору притягують безліч шанувальників. Вона невибаглива у виборі своєї половинки. Як і чоловіка-Стрільця, її важко схилити до шлюбу. Потрібно мати багато терпіння, щоб мати її за дружину. Їй подобається, щоб її захищали, але вона терпіти не може, коли їй наказують. При цьому вона абсолютно не виносить слабких чоловіків. Вона належить до тих людей, які спочатку роблять, а потім думають і ніколи не прислухаються до порад або попереджень зі сторони. По-справжньому закохавшись у чоловіка, вона відчуває важку душевну кризу. Нерідко її вважають холодною та безсердечною, але це помилково. Як і будь-який Стрілець, вона обурюється, коли сумніваються в її чесності. Вона хороший слухач і прекрасна господиня, здатна оживити будь-яку вечірку.

Більше на тему: Як зміцнити шлюб: поради Хаяла Алекперова

Найкращих партнерів Стрільцеві слід шукати серед Левів та Овнів. Всі вони – незалежні вогняні знаки. Їхні стосунки не такі тісні та залежні, як, наприклад, стосунки між водяними знаками. Також можуть бути сумісні з Дівою і Близнюками. Люди цих знаків володіють високим інтелектом і легко зачаровують Стрільців.

стрелец

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Козероги – досить сором’язливі у стосунках з протилежною статтю та неабиякі власники. У коханні у них відбувається те ж саме, що із зовнішністю, – розквітають пізно, але цвітуть до пізньої старості. Їх практичність видно в усьому, навіть у коханні. Вони так боятися невдачі, що всіляко опираються новим захопленням. Щоб заповнити порожнечу, дівчата можуть завести собі якусь тварину, а хлопці можуть серйозно захопитися спортом або наукою. У коханні Козероги дуже непередбачувані, вони часто впадають з крайності в крайність.

За своєю натурою вони дуже стримані, але якщо в чомусь запідозрять свого партнера, то влаштовують бурхливі сцени ревнощів. Можуть бути розважливими до непристойності або дозволяти собі вільності, що переходять всі межі. У шлюб Козероги зазвичай вступають у досить пізньому віці. І хоча в молодості вони мають багато романів, по-справжньому закохатися їм досить складно. Ранні шлюби Козерогів практично завжди закінчуються невдачею. Але в більш пізньому віці вони повністю відкриваються та підкоряються тому, проти чого боролися.

Чоловік-Козеріг за натурою своєю – замкнутий, таємничий чоловік, який дуже потребує вірної, люблячої, розуміючої жінки. І хоча йому здається, що такої жінки не існує, в душі він чекає та вірить, що ця зустріч незабаром відбудеться. Чоловіки-Козероги дуже високо цінують свою незалежність, і довгий час не можуть зважитися на шлюб. І якщо вони дійшли висновку, що настав час обзавестися сім’єю, то стають найнадійнішими чоловіками. Розлучення в сім’ях Козерогів – велика рідкість.

Жінка-Козеріг складно розкривається перед іншими, особливо в зрілому віці. Кожен раз, коли вона закохується, їй здається, що це – любов на все життя. Нерідко це обертається поспішним шлюбом з абсолютно непідходящою людиною, про що в подальшому вона не раз пошкодує. Козеріг-жінка зазвичай шукає партнера, який вже твердо стоїть на ногах. Вона більш схильна, ніж Козеріг-чоловік, помилятися у виборі партнера, але набагато швидше усвідомлює свою помилку.

Найбільш відповідні партнери для Козерога – це Тельці та Діви. Всі три – земні знаки. Стосунки між ними легкі та трохи пасивні, але зазвичай стабільні.
Також представникам цього знака підходять Водолії та Скорпіони. Водолій вчить їх бути шляхетними і добрими, Скорпіон притягує розумом і життєвою мудрістю.

Козерог

Водолій (21 січня 19 лютого)

Водолії люблять мріяти про незвичайне, особливо в юності. Вони часто ідеалізують свого обранця, потім розчаровуються і відмовляються від кохання в ім’я дружби. Деякі ховають свою вразливу душу за жорстокістю і цинічністю, але так буває рідко. Їм рідко властива ненависть. Кохання у понятті Водолія часто набуває відтінку дружби, причому дружба також нагадує кохання. Якщо ж Водолій закохався, з перших хвилин він не бажає собі в цьому зізнаватися і переконує себе, що це тільки дружба і ніщо інше! Занадто сором’язливий, щоб вголос говорити про свої почуття, Водолій скоріше видасть себе жестом або вчинком. Він оточить партнера турботою і увагою та буде готовий все віддати, якщо тільки йдеться про дійсно серйозне захоплення. Водолії рідко носять обручки. Якщо вони поневолені стосунками, то думають тільки про звільнення.

Чоловік-Водолій – найскладніший серед інших знаків зодіаку і саме в коханні проявляється вся його суперечливість. У коханні чоловік-Водолій може бути не надто активним і незацікавленим. Просто кохання Водолія тісно пов’язане з його душевним станом в цей момент. Найчастіше чоловік-Водолій під коханням має на увазі дружбу. Йому так простіше: є час покопатися в собі та поміркувати про сенс життя. Буває, що чоловік-Водолій закохується до нестями і готовий на багато що. Але таке відбувається, якщо чоловік ідеалізує жінку.

Жінки можуть бути незговірливими в питаннях кохання, не звертати уваги на громадську думку, вони так само, як і чоловіки-Водолії, хочуть свободи. Якщо партнер її розчаровує, то палкість її зменшується і може зникнути зовсім.

У молодому віці найбільш відповідним партнером для Водоліїв можуть стати Близнюки або Терези. Близнюки пропонують інтелектуальний стимул, веселе товариство, а Терези – рівновагу і гармонію. У більш зрілому віці Водолії більше цікавляться практичним земним життям, і тоді часто бувають сумісні зі знаками Діва та Овен.

Водолей

Источник: bitva.stb.ua

Передбачити розвиток відносин і визначити, чи є у вашого союзу перспективи, допоможе гороскоп сумісності. Щоб бути у всеозброєнні і не витрачати свої душевні сили даремно, дізнайтеся про те, з якими Знаками Зодіаку домогтися особистого щастя буде важко.

Овен

Темпераментні і яскраві Овни в стосунках найбільше цінують силу почуттів, готовність дивувати і здійснювати нестандартні вчинки. Представники цього знака не потерплять від партнера байдужості і сірості, спроб контролювати кожен їх крок або нав’язати їм свій спосіб життя. Тому Овнам протипоказані союзи зі Скорпіонами, які будуть виснажувати їх своїми ревнощами і намагатися підпорядкувати своїм правилам, а також з Терезами, які, домігшись мети, забудуть про те, що почуття і інтерес один до одного необхідно час від часу підігрівати.

Телець

Постійні і вірні Тельці, головною метою яких є створення міцного сімейного союзу, що не перенесуть легковажності і егоїзму. Досягненню гармонії може перешкодити і цілком позитивне якість партнера — розвинена вольова сфера. Тельці з властивим їм упертістю будуть весь час гнути свою лінію, і зіткнення двох сильних характерів не дасть порозумітися, яке так необхідно представникам цього знаку. Тельці несумісні з самодостатніми Овнамі і непостійними Близнюками.

Близнюки

Для вітряних і емоційних Близнюків, які перебувають в постійному пошуку гострих відчуттів, дуже важлива здатність партнера яскраво проявити свої почуття. Близнюки можуть вибудувати міцний союз з тими, хто буде терпляче відноситься до їхніх слабкостей та допоможе розібратися в собі. Холодність, безпристрасність і душевна закритість відштовхують Близнюків, тому їм складно буде підтримувати відносини з Скорпіонами, які рідко прощають помилки, і раками, котрі висувають до партнера цілий список вимог.

Рак

Запальні Раки в стосунках прагнуть до гармонії і повного взаєморозуміння, але жага ідеалу і хвороблива реакція на прояв волі партнера часто заважають досягти бажаного. Раків відштовхує легковажність, постійна спрага новизни і впертість. Представники цього Знака Зодіаку несумісні з мінливими емоційними Овнамі і Водоліями, для яких першочерговим завданням є самореалізація.

Лев

Для Льва дуже важливо розуміння і повагу до його життєвим принципам. При цьому самозамилування, властиве Льву, часто призводить представників цього знака до думок про те, що їх принципи, думки погляди є єдино вірними. Із запальним і принциповою людиною Леви уживаються важко, тому їм протипоказані відносини з Овнами і раками.

Діва

Діва, що цінує стабільність і сімейне вогнище, цінує надійність, здатність легко вирішити проблему і гідно справлятися з життєвими труднощами. Не терплять несерйозного ставлення до чого-небудь, і в партнері хочуть бачити прагнення до створення сімейного союзу. Дев відштовхне мінливість, зайва емоційність і легке відношення до даним обіцянкам, тому союз з мінливими Близнюками і влюбливим Стрільцями навряд чи буде для них вдалим.

Ваги

Ваги тягнуться до стабільності в усіх сферах життя, в тому числі і в сфері емоцій. Дозволяють собі проявляти силу почуттів тільки на першому етапі відносин, а потім найбільш цінними для них стають спокій і затишок. Той, хто зможе створити таку атмосферу, подарує Терезам щастя. А ось знайти душевну рівновагу в парі зі Скорпіоном і Стрільцем навряд чи вийде.

Скорпіон

Скорпіон хоче бачити поруч із собою людину, яку треба розгадувати, постійно відкриваючи в ньому щось нове. Разом з тим представники цього знака дуже цінують душевну теплоту і здатність зрозуміти їх нелегкий характер. Скорпіонів відштовхує недостатньо яскравий прояв почуттів, «непробивність» і зацикленість на власних бажаннях. Представникам цього знака протипоказані союзи з раками і Близнюками.

Стрілець

Для романтичних Стрільців, котрі прагнуть справжнього кохання, першорядної цінністю є сильна емоційна віддача з боку партнера. Закохуючись в людини, Стрільці прикладають всіх зусиль до того, щоб подарувати йому щастя. Представники цього знака не будуть щасливі з прагматичним, нездатним на порив і спраглим емоційної стабільності людиною. Стрільці несумісні з Дівамі і Терезами.

Козеріг

Козероги, не схильні до виставлення своїх почуттів напоказ, цінують ніжність, спокій і розуміння. Егоїзм, нездатність вирішити проблему і занадто легке ставлення до життя викликає у представників цього Знака Зодіаку відторгнення. Козероги будуть щасливі з людиною, яка не буде дивувати їх кожну хвилину, але зате зможе надати підтримку і допомогу. Союз з Овнами і раками буде невдалим.

Водолій

Ініціативні та оригінальні Водолії не виносять одноманітності і тиску з боку коханої людини. Схильність до неординарних вчинків і повагу до особистого простору іншої людини буде в очах Водолія великим плюсом, а ось спроби підпорядкувати представника цього знака своїй волі закінчаться розлученням. Водолії несумісні з Тельцями і Левами.

Источник: zogo.info

Дівчина-Овен незалежна, яскрава і розумна, проте будь-який чоловік-Овен, на його думку, ще більшою мірою має настільки чудовими якостями. Він періодично буде вимагати визнання своїх достоїнств, всіма доступними способами намагаючись переконати в цьому і її, і себе самого. Якщо вона спробує перевершити його, він, сильно розхвилювавшись, спробує переконати її в тому, що перемога повинна залишитися за чоловіком. Юнакові-Овнові доведеться вибирати: або підпорядкувати дівчину на самому початку гри, або розпрощатися з нею. Їх чекає чимало галасливих сутичок зі сльозами, перш ніж дівчина припинить чинити опір. Але якщо вона з власної волі, а не з примусу стане жінкою, вона розквітне прекрасним квіткою.

Вимагати, щоб жінка-Овен залишила роботу і присвятила себе потурання його примхам, краще навіть і не намагатися. Щоб розкрити її жіночність і встановити його Чоловічі права, існують інші способи. Якщо вона буде змушена пожертвувати своїми заняттями, щоб підносити йому домашні туфлі або допомагати досягти його особистих цілей, забуваючи свої власні (що часто трапляється), а не прийде до такого рішення сама, краще їм відразу розійтися. Для них також було б мудрим розділити витрати: він бере на себе щоденні витрати і оплату рахунків, а її гроші вони витрачають в особливих випадках … коли їм захочеться задовольнити якесь обопільне екстравагантне бажання. Це необхідно, щоб чоловік-Овен знав: його роль у їх парі гідна чоловіка. Дуже важливо сказати йому про це прямо і чітко в самому початку.
Дочитати до кінця >>

 • Любовний зв’язок або шлюб цієї пари мають більше шансів на успіх, ніж відносини жінки-Овна і мужичина-Тельця. Звичайно, це зовсім не означає, що їх союз обов’язково буде міцним, але надія є. Пасивність, впертість і спокійне сприйняття (Телець) більш природні, коли мова йде про жінка. Агресія, незалежність і силовий тиск (Овен) більш властиві чоловікові. Не будемо говорити про емансипацію; Природа-Мати знає, що робить. У всякому разі, у цієї пари може бути менше конфліктів (об’єднання Сонячних знаків чоловік Овен і жінка Телець). Тим не менше саме інтенсивність конфліктів, а не їх частота руйнує будь-які зв’язки, тому цим двом не треба розслаблятися. Все залежить здебільшого від позицій Місяця і Асцендента кожного з них.

  Жінка-Телець, якщо четвертий астрологічний будинок в її гороскопі не дуже напружений, народжена домогосподаркою (слава Богу, що комусь це подобається). Навіть якщо в її карті народження є опозиції, через що вона в юності буде шукати розваг (досить рідкісний випадок), її основне бажання, проте, полягає в тому, щоб створити затишний будинок, повний дітей і музики, обставлений хорошими меблями, ідеально чистий, де всі речі стоять на своїх місцях, білизна випрасуваний, і розкладено по поличках, холодильник повний продуктів, а в спеціальній скриньці лежать вчасно сплачені рахунки.

  Вона не буває безпідставно ревнивою, їй потрібна серйозна причина. Вона терпляча і рідко заперечує. Зазвичай вона уважна, люб’язна господиня для колег свого чоловіка і дивно вдячна слухачка.
  Дочитати до кінця >>

 • Романтичне захоплення чоловіком-Тельцем буде напевно повчальним досвідом для жінки-Овна. Вона вважає, що нерухомі перешкоди можна просто відкинути в бік, перескочити через них або змести всеперемагаючої силою Марсового вогню. Але тільки не в цьому випадку.

  Вона його штовхає, а він сидить. Вона тягне, а він впирається. Вона вимагає, а він іде в себе. Потім, щоправда, обережно визирає назовні. Щоб зберегти стосунки, доводиться на якийсь час розлучитися. Але все може бути і по-іншому. Якщо вона посміхнеться, він пом’якшиться, вона прилеститися — він розкриє їй обійми, вона oбнімет його — він просяє. Неважко переконатися, що в зтой парі саме вона завжди робить перший крок. У яку сторону.

  Вони можуть посваритися через гроші (її екстравагантність, його економність) або зіткнутися рогами через жагу нових відчуттів, властивою Овнові, і тяги до миру і спокою, характерної для Тельця. Hо, зробивши деяке зусилля і пристосувавшись одне до одного, ці двоє можуть досягти рідкісного повного взаєморозуміння.

  Оскільки їй необхідна необмежена свобода, найкраще, якщо Бик не дуже ревнивий. Правда, почуття власника в ньому досить розвинене.
  Дочитати до кінця >>

 • Якщо тільки вони не зустрілися в інституті і незабаром не одружилися, що трапляється з цими двома знаками досить часто, адже вони завжди поспішають, чоловіка-Овна може неймовірно злити минула любовна життя жінки-Близнюків, швидше за все занадто насичена за мірками загальноприйнятої моралі. У її минулому майже обов’язково буде якщо не пара екс-чоловіків, то принаймні півдюжини розірваних заручин або кілька все ще мерехтливих іскорок.

  Всі представники знаку Близнюків повинні бути обережні з ранніми шлюбами, якщо тільки у них Місяць або Асцендент не в знаках Козерога, Діви, Рака або Тельця.

  Все своє життя ця жінка вважає, що у будинку на вершині пагорба золоті вікна. Вона вперто дереться; туди і, глянувши вниз, виявляє, що жаданий будинок стоїть біля підніжжя. Тоді вона з’їжджає назад і наново відкриває, що біля будинку внизу самі звичайні вікна, як вона і думала спочатку, потім дивиться вгору, бачить золоті вікна, вирішує, що помилилася, і знову втомлено піднімається вгору за наступним розчаруванням. Чому ці золоті вікна так невловимі? Їй доведеться витратити дуже багато духовних і фізичних сил, поки вона не зрозуміє, що відображення Сонця — тільки ілюзія, що залежить від часу дня, і позиції глядача.

  Іноді жінка-Близнюки може думати, що стара любов була саме тією, з золотими можливостями, але перш ніж вона усвідомлює, що це ілюзія, вона втратить чоловіка, залишивши його стояти одного на вершині пагорба або біля підніжжя. Її ностальгія за вчорашнім романам ніколи не викличе у нього співчуття, навіть якщо він сам час від часу буде зітхати про давно минулі дні. Пам’ятайте про егоцентризм Овна. Він може так поступати. Вона — ні. Чому? Тому що він знає, що його ностальгія невинна і ні до чого не приведе. А ось в своїй супутниці він не так впевнений.
  Дочитати до кінця >>

 • Жінка-Овен і чоловік-Близнюки можуть, міцно взявшись за руки підстрибом пробігти по життю, ніби діти. Але настільки ж можливий інваріант, коли їх відносини будуть повні саркастичних, несамовитих перепалок, що не припиняються з ранку до вечора. Часто емоційне поєднання Марса і Меркурія в любовному досвіді породжує нав’язливу ніжність, переміжну гострими образами, що робить одно можливими і захват, і нещастя. У цьому винні і Близнюки, не схожі на інші знаки повітря, які висловлюють і захоплення, і презирство так ясно і безпомилково, і Овен, несхожий на інші знаки Вогню, захоплений миттєвої пристрастю любові чи ненависті, ніколи не думає про можливі наслідки.

  Без сумніву, їх очікують часті і бурхливі суперечки, але ці сутички позбавлені злості. Вони висловлюються відверто, люто, але якось не дуже серйозно, немов знають, що в розпал самої дикої сварки можуть кинутися один одному в обійми. Це про них сказано:

  Хтось любить обережно — Ніби ненависть можлива. Ми ж м’яко ненавидимо — Ми любов і в цьому бачимо …

  У любові жінки-Овна і чоловіки-Близнюків завжди є невелика стриманість. Коли вони закохуються один в одного, ні один не замислюється, чим скінчиться роман або яким буде шлюб. Початкове взаємний потяг, магнетичне тяжіння цих безтурботних натур змушує обох довірливо тягнутися один до одного, не піклуючись про можливе наприкінці. Якщо ж він настає (в будь-якому вигляді: розставання, розлучення або смерть), спогади про любов так наївні, хвилююче і повні сліпої віри, наче дитяче серце в переддень Різдва, що пом’якшують пам’ять про будь пережитої образі або засмученні.
  Дочитати до кінця >>

 • Дівчина-Рак спочатку приваблює чоловіка-Овна, тому що виглядає такою чарівно безпорадною і жіночною. (Я сказала, вона виглядає безпорадною. Повернемося до цього пізніше. Щодо її привабливості і жіночності суперечці немає, безумовно.) Здається, їй потрібно поплакати на його сильному чоловічому плечі, потрібна його полум’яна емоційна підтримка.

  Коли «місячне» створення дарує йому своє гладеньке і нероздільне увагу, він переконується в тому, що давно підозрював: жодна жінка не може встояти перед ним. Вона буде готувати йому, няньчити його, сміятися над його жартами, іноді сама вставляти забавні слівця і взагалі зробить його життя солодким піснею заспокійливої ​​безтурботності з відтінком ліричної комедії. Але ця музика, яку він чує, може виявитися прелюдією до повільно зростаючому відчуттю, що його душать. Як ви прекрасно знаєте, якщо ви взагалі знайомі з астрологією, Овен не любить, коли його душать — занадто теплими ковдрами, владою, будь-якими обмеженнями, навіть любов’ю. Укутують увагу прекрасно, але чоловік-Овен миттєво насторожується, якщо відчуває, що ущемляють його свободу. А ніхто не здатний ущемити свободу чоловіки так безболісно і ласкаво, як жінка-Рак. Якщо вона вправна в цьому, як більшість «місячних» дів, чоловік-Овен може вважати політ на її романтичному килимі-літаку захоплюючим переживанням (в ній, чи знаєте, живе тяга до мандрівок, глибоко захована за вправністю домогосподарки). Але варто їй почати занадто горнутися до нього, він зістрибне з килима, якщо необхідно, то і без парашута.
  Дочитати до кінця >>

 • Як і всі жінки, народжені під чоловічим Сонячним знаком і на додачу керовані чоловічий планетою (у цьому випадку Марсом), жінка-Овен часто сумнівається у власній жіночності. Ще в школі танців вона з небажанням дозволяла партнерові себе вести.

  Більшість юнаків, з якими вона спілкувалася, спочатку впадали в паніку, а потім гордо віддалялися шукати дівчину, більш розташовану слухати їх фантазіям про перевагу. Дівчина-Овен занадто чесна, щоб наслідувати своїх покірним подругам, вдаючи, що дозволяє чоловікові вирішувати і діяти.

  Після декількох розбивають серце дослідів вона розуміє, що в питаннях любові чесність — не найкраще, якщо хочеш чогось досягти. Крім того, в ній починає розвиватися комплекс власної нежіночно. І тут з’являється чоловік-Рак, щоб доглядати за нею з респектабельної, галантної чемністю, немов принц прямо з казки. З ним вона багато сміється, а веселощі завжди робить будь-якого Овна привабливіше. З самого початку чоловік-Рак ясно дає зрозуміти, що вона збуджує і хвилює його, і для нього не має значення, хто першим проходить в двері, починає розмову або телефонує. Нарешті! Нарешті вона може вести себе з чоловіком природно, і він все одно любить її. Не дивно, що її це п’янить. Можливо, вона в перший раз за все життя відчуває себе по-справжньому жінкою.

  Коли він переконує її, що вона не відьма, а мила, бажана Білосніжка (що вона завжди підозрювала), це, безумовно, радує її — на якийсь час. Якщо існує гармонійний аспект між їх світилами або інші позитивні позиції в гороскопах їх народження, її мрії можуть втілитися. В іншому випадку Білосніжка незабаром виявить, що живе в лісі з одним з семи гномів і все ще марно чекає принца.
  Дочитати до кінця >>

 • З Левицею жити нелегко, а часто з нею просто неможливо впоратися. Вона може бути гордою, глухий до всього, марнославної, егоїстичною і зарозумілою. Але вона також може бути сильною, живою, доброю і великодушною жінкою, якщо ніхто не оспорює і поважає її очевидну перевагу. Хоча вона так просто не здається, з чоловіком-Овном, який вміє не зачіпати її гідність і який ясно дає їй міняти, як він нею захоплюється, вона буде несподівано податливою. Жодна людина, яка знає її, не повірить, що таке можливо.

  Астрологія практично гарантує гармонію і щастя у відносинах між цими двома Сонячними знаками, особливо якщо поєднання їх світил сприятливо. У цьому випадку дійсно можна сказати, що їхній шлюб укладений на небесах.

  Навіть коли Сонячно-Місячний аспект в їх порівняльному гороскопі виявиться негармонійним, ці двоє будуть ставитися один до одного цілком терпимо, адже це союз чоловік Овен і жінка Лев.

  Він не буде повставати проти її екстравагантності, як це робив би чоловік, що народився під будь-яким іншим Сонячним знаком. Насправді, він навіть буде заохочувати це. Звичайно, жінки-Леви не люблять, коли говорять, що вони екстравагантні або непомірне. Вони скажуть вам, що відрізняються рідкісною економністю, і в певному сенсі деякі з них дійсно економні. Леви можуть бути практичними, але немов сходять з розуму, коли справа доходить до предметів розкоші, тобто часто мудрі, коли мова йде про дріб’язкових витратах і шаленіють у витратах великих. Чоловік-Овен зазвичай несамовитий і у великих, і в дрібних витратах.
  Дочитати до кінця >>

 • Любовні стосунки між Левом і Бараном, хоча вони можуть стати теплими і чудовими, не будуть вільні також і від частих емоційних штурмів, особливо якщо гордість кожного з них нагадує неприступну крижану брилу. Але, між двома Сонячними знаками лід тане швидко, а після бурь небо очищається від хмар, і все знову виглядає свіжим і зеленим.

  Часто це починається так: він обіцяє подзвонити їй у п’ять, дзвонить опівночі і не хоче нічого пояснювати. Він говорить їй, що вона робить граматичні помилки, що вона використовує занадто багато косметики. Нарешті, він велить їй помовчати, послухати його і постаратися змінитися.

  Зрозуміло, це споруджуємо між ними стіну. Її дратує ця нестерпна самовпевненість, і вона раптово вирішує кинути його. Кому він взагалі потрібен такий? І вона це робить. Хоча розуміє, що, незважаючи на її зовнішню незалежність, врешті-решт знайшовся чоловік, який здогадується, що це не так. Нічого доброго не вийде, якщо вона тут же пошле його до біса. Потім вона згадає, яким теплим і співчутливим був його голос, коли він нарешті подзвонив, неважливо, що пізно. Вона пригадає, скільки м’якої іронії було в його жартах з приводу її пунцових тіней або якоїсь її чергової помилки. Можливо, це була ніжна турбота, а зовсім не нестерпна поблажливість? І … можливо, краще простити його? (В кінці кінців вона це зробить. Вона підкорена.)
  Дочитати до кінця >>

 • Це сумно, але часто це правда. Рано чи пізно чоловік-Овен може відчути необхідність довести жінці-Діві, що його поняття та ідеали розумні, що він емоційно дозрів — загалом, він постарається довести їй, що його плани, амбіції і почуття мають право на існування.

  Справа не в тому, що вона не згодна з ним, але він може подумати (якщо вона типова Діва), що вона якось не схвалює його поведінку. Можливо, так воно і є. Вона може всім серцем підтримувати більшість його пропозицій і вигадок, але завжди знайдеться що-небудь, проти чого вона буде заперечувати.

  Такі Діви.

  Вони помічають слабкі ланки ланцюга і попереджають про них перш, ніж ланцюг порветься. Всі ми повинні бути по-справжньому вдячні їм за те, що вони вміють помічати небезпеку до того, як стане надто пізно, і тому успіх кожної авантюри стає більш ймовірним. Більшість людей належним чином цінують здатність Дів наводити чіткий порядок у хаосі.

  Але тільки не Овни. Він буде гнівно обурюватися її недовірливістю і навіть може звинуватити її в бездушності і відсутності уяви. Він сильно помиляється. Ця жінка наділена прекрасним живою уявою, проте вона настільки потайлива, що всі вважають її жахливо прозаїчною. Вона не любить виставляти напоказ свій блискучий розум і таємні думки. Коли з’явився він, відважний, прекрасний Овен, у неї виникло відчуття, що вона зовсім особлива. Воно зігріло холодне серце Діви і зробило її більш упевненою в собі, ніж коли-небудь. Але він, як і всі інші, звинувачує її у відсутності уяви і бездушності. А може, це він бездушна?
  Дочитати до кінця >>

 • Коли хто-небудь назве дівчину-Овна нахабною, безцеремонною, зайво емоційною, імпульсивною, непрактичною і неможливо незрілою, люблячий її чоловік-Діва навряд чи з цим погодиться. Він не помічав, що їй властиві якісь з цих рис.

  Для нього вона дуже жіночна (Може, навіть занадто, так що йому важко з нею управлятися), щира і чесна, свіжа і невинна. «Вона щедра на час і гроші, — скаже він. — Вона розділила мій ідеалізм, багато чому навчила мене і завжди була м’якою і доброю. Може, іноді вона трохи образлива або ревнива, але вона ніколи не влаштовувала справжніх сцен. Вона завжди готова обговорити усе зі мною і вислухати мої доводи. А коли ми мирилися після невеликої сварки, вона знову примушувала мене вірити в щастя, як в самий перший раз. Вона м’яка, ніжна і вічно юна». Його співрозмовник, швидше за все, засумнівається, що мова йде про Овна.

  Але це Овен, керований Марсом, планетою, війни і агресивності. Жінка-Овен дивно часто показує свою приховану жіночність і глибоко заховану здатність самовіддано любити, якщо любить чоловіка знаку Діви. Коли вона знаходить людину, добру та уважну, який захоплюється її сміливістю і яскравим розумом, рідко суперничає з нею, обережно вчить її, співчуває недолікам і вірить в її мрії, вона віддає йому все своє серце. Її прихована невпевненість, властива Овнам, і таємні страхи зникають, а з ними — необхідність агресивної поведінки. Навіщо їй воювати з кимось, якщо всепоглинаючу любов, яку вона так вперто шукає, приносять їй в дар без залишку, як це завжди робить чоловік-Діва?
  Дочитати до кінця >>

 • Источник: goroskop2.com.ua

  Передбачити розвиток відносин і визначити, чи є у вашого союзу перспективи, допоможе гороскоп сумісності. Щоб бути у всеозброєнні і не витрачати свої душевні сили даремно, дізнайтеся про те, з якими Знаками Зодіаку домогтися особистого щастя буде важко.

  Овен

  Темпераментні і яскраві Овни в стосунках найбільше цінують силу почуттів, готовність дивувати і здійснювати нестандартні вчинки. Представники цього знака не потерплять від партнера байдужості і сірості, спроб контролювати кожен їх крок або нав’язати їм свій спосіб життя. Тому Овнам протипоказані союзи зі Скорпіонами, які будуть виснажувати їх своїми ревнощами і намагатися підпорядкувати своїм правилам, а також з Терезами, які, домігшись мети, забудуть про те, що почуття і інтерес один до одного необхідно час від часу підігрівати.

  Телець

  Постійні і вірні Тельці, головною метою яких є створення міцного сімейного союзу, що не перенесуть легковажності і егоїзму. Досягненню гармонії може перешкодити і цілком позитивне якість партнера — розвинена вольова сфера. Тельці з властивим їм упертістю будуть весь час гнути свою лінію, і зіткнення двох сильних характерів не дасть порозумітися, яке так необхідно представникам цього знаку. Тельці несумісні з самодостатніми Овнамі і непостійними Близнюками.

  Близнюки

  Для вітряних і емоційних Близнюків, які перебувають в постійному пошуку гострих відчуттів, дуже важлива здатність партнера яскраво проявити свої почуття. Близнюки можуть вибудувати міцний союз з тими, хто буде терпляче відноситься до їхніх слабкостей та допоможе розібратися в собі. Холодність, безпристрасність і душевна закритість відштовхують Близнюків, тому їм складно буде підтримувати відносини з Скорпіонами, які рідко прощають помилки, і раками, котрі висувають до партнера цілий список вимог.

  Рак

  Запальні Раки в стосунках прагнуть до гармонії і повного взаєморозуміння, але жага ідеалу і хвороблива реакція на прояв волі партнера часто заважають досягти бажаного. Раків відштовхує легковажність, постійна спрага новизни і впертість. Представники цього Знака Зодіаку несумісні з мінливими емоційними Овнамі і Водоліями, для яких першочерговим завданням є самореалізація.

  Лев

  Для Льва дуже важливо розуміння і повагу до його життєвим принципам. При цьому самозамилування, властиве Льву, часто призводить представників цього знака до думок про те, що їх принципи, думки погляди є єдино вірними. Із запальним і принциповою людиною Леви уживаються важко, тому їм протипоказані відносини з Овнами і раками.

  Діва

  Діва, що цінує стабільність і сімейне вогнище, цінує надійність, здатність легко вирішити проблему і гідно справлятися з життєвими труднощами. Не терплять несерйозного ставлення до чого-небудь, і в партнері хочуть бачити прагнення до створення сімейного союзу. Дев відштовхне мінливість, зайва емоційність і легке відношення до даним обіцянкам, тому союз з мінливими Близнюками і влюбливим Стрільцями навряд чи буде для них вдалим.

  Ваги

  Ваги тягнуться до стабільності в усіх сферах життя, в тому числі і в сфері емоцій. Дозволяють собі проявляти силу почуттів тільки на першому етапі відносин, а потім найбільш цінними для них стають спокій і затишок. Той, хто зможе створити таку атмосферу, подарує Терезам щастя. А ось знайти душевну рівновагу в парі зі Скорпіоном і Стрільцем навряд чи вийде.

  Скорпіон

  Скорпіон хоче бачити поруч із собою людину, яку треба розгадувати, постійно відкриваючи в ньому щось нове. Разом з тим представники цього знака дуже цінують душевну теплоту і здатність зрозуміти їх нелегкий характер. Скорпіонів відштовхує недостатньо яскравий прояв почуттів, «непробивність» і зацикленість на власних бажаннях. Представникам цього знака протипоказані союзи з раками і Близнюками.

  Стрілець

  Для романтичних Стрільців, котрі прагнуть справжнього кохання, першорядної цінністю є сильна емоційна віддача з боку партнера. Закохуючись в людини, Стрільці прикладають всіх зусиль до того, щоб подарувати йому щастя. Представники цього знака не будуть щасливі з прагматичним, нездатним на порив і спраглим емоційної стабільності людиною. Стрільці несумісні з Дівамі і Терезами.

  Козеріг

  Козероги, не схильні до виставлення своїх почуттів напоказ, цінують ніжність, спокій і розуміння. Егоїзм, нездатність вирішити проблему і занадто легке ставлення до життя викликає у представників цього Знака Зодіаку відторгнення. Козероги будуть щасливі з людиною, яка не буде дивувати їх кожну хвилину, але зате зможе надати підтримку і допомогу. Союз з Овнами і раками буде невдалим.

  Водолій

  Ініціативні та оригінальні Водолії не виносять одноманітності і тиску з боку коханої людини. Схильність до неординарних вчинків і повагу до особистого простору іншої людини буде в очах Водолія великим плюсом, а ось спроби підпорядкувати представника цього знака своїй волі закінчаться розлученням. Водолії несумісні з Тельцями і Левами.

  Источник: zogo.info


 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  *

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.